Sıkça Sorulan Sorular

  • İzlenzi.com Nedir?
 
İzlenzi.com web ve mobil cihazlardan lisanslı içerikleri izleyebileceğiniz video-film servisidir.  

Ayrıca izlenzi.com üyeleri, üyelikleri devam ettiği sürece her ay tüm Cinemaximumlarda gecerli her hafta 1 adet sinema biletine hak kazanırlar. (Bkz: Kampanya Koşulları)
 
  • İzlenzi.com’a Nasıl Üye Olabilirim?
 
İzlenzi.com’dan Haftalık, Aylık, 3 - 6 Aylık  abonelik paketleri satın alarak üye olabilirsiniz. Hizmeti satın almak için Turkcell, Vodafone veya Avea hatlı cep telefonunuz ile mobil ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz. Cep telefonunuzdan mobil ödeme yapmak için satın alma işlemi için SMS ile size ulaştırılan Şifre'yi yazarak onay vermeniz gereklidir. Cep telefonu üzerinden yapılan tahsilat Mikro Ödeme A.Ş. tarafından gerçekleştirilmektedir. Servis bedeliniz kendi gsm operatörünüz tarafından cep telefonu faturanıza yansıtılacaktır veya TL bakiyenizden düşülecektir.
 
Üyeliğinizi başlattıktan sonra servise erişim sağlayacağınız şifreniz cep telefonunuza sms ile gönderilecektir. Cep telefonu numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak İzlenzi.com lisanslı videolara sınırsız ve reklamsız olarak erişim sağlayabilirsiniz.
 
Turkcell kullanıcılarının gönderdiği her SMS/Onay işlemi 50Kr (KDV ve ÖİV dahil), Vodafone kullanıcılarının gönderdiği her SMS 41Kr (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Avea kullanıcıları için mobil ödeme servis bedeli 7979 numarasına gönderilen her mesaj için 50Kr’dur. Bilgilendirme mesajları ve Turkcell kullanıcılarının 7979'a gönderdikleri SMS'ler ücretsizdir. Mobil ödeme servisinin sunulabilmesi için üyelik kapsamındaki bilgilerinizin iş ortakları ile paylaşılması gerekmektedir. İzlenzi.com abonelik hizmetini iptal etmek için IPTAL KOD (KOD yerine kayıt sonrası gelen sms metni içerisindeki numara yazılacaktır) yazarak 7979'a gönderilmesi yeterlidir. Kullanıcının aboneliği devam ettiği sürece İzlenzi.com web portaline erişebilir.
 
  • İzlenzi.com Üyeliğimi Nasıl İptal Ederim?
 
İzlenzi.com servisine kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Profilim > İşlemlerim menüsü üzerinden aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal edilen abonelikler için bir sonraki dönemde yenileme yapılmaz.
 
İzlenzi.com üyeliğinizi SMS ile iptal etmek için; üyeliğinizi başlatmış olduğunuz cep telefonunuz üzerinden IPTAL KOD (KOD yerine kayıt sonrası gelen sms metni içerisindeki numara yazılacaktır) yazıp 7979’a kısa mesaj göndererek üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. SMS ile iptal sadece Mobil Ödeme ile başlatılan abonelikler için geçerlidir. Ayrıca, Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir, sitedeki iletişim formunu doldurabilir veya destek@digi724.com adresine e-posta göndererek iptal talebinizi iletebilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimiz Pazartesi - Cumartesi saat 09:30 – 18:30 arasında hizmet vermektedir.
* Turkcell Tek Çekim üyelikler için geçerli değildir.

Diğer sorularınız için lütfen sitede yer alan iletişim formu üzerinden bizimle temasa geçiniz.